1.SINIFLARIMIZ VE ANASINIFLARIMIZ İÇİN UYUM HAFTASI BAŞLIYOR

10 Eylül Pazartesi günü 1. sınıf öğrencilerimize 10.00 - 11.40 saatleri arasında, anasınıfı öğrencilerimize 10.00 - 10.40 saatleri arasında uyum programımız başlayacaktır.Aşağıdaki listeden öğrencilerimizin sınıflarını görebilirsiniz.


BEŞİKTAŞ İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ
1-A SINIFI ÖĞRENCİ LİSTESİ
   
SIRA ADI-SOYADI
1 TAHA YUSUF TATAR
2 AYRİS KAPLAN
3 ÇINAR SEYİT KEFELİ
4 ARAS EMANET
5 NAR GÜNAYDIN
6 ZEYNEP DOĞA KIRNAK
7 OSMAN KAĞAN BAŞARAN
8 EDİZ ÖZBAY
9 DEFNE ÖZTÜRK
10 KARYA YILDIRIM
11 AHMET TALHA TÜRKÜCÜ
12 KIVANÇ BATBAY
13 AHMET KERİM ZAFER
14 DURU ACAR
15 ELİF ELGE
16 FULYA ECE BOZKURT
17 IRMAK YILMAZ
18 ELA DERİN AĞZITEMİZ
19 AYŞE ELVA BEKAROĞLU
20 BURAK ALP
21 ÖZGENUR MORKOÇ
22 ZEYNEP KARA
23 ZEHRA MATARACI
   
   
  ŞAZİYE GÖKHAN
  1-A SINIFI ÖĞRETMENİ
   
BEŞİKTAŞ İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ
1-B SINIFI ÖĞRENCİ LİSTESİ
   
SIRA ADI-SOYADI
1 DURU HOLİNOĞLU
2 MİNA AYDEMİR
3 ZÜMRA KOLABAŞ
4 AYŞE HAZAL ARACI
5 HAVVA ERVA ÇAMLICA
6 HAKAN EMİR TUNALIOĞLU
7 DEFNE MAYA ELVER
8 CAN MERT ORHANATALAY
9 EREN ŞAHİN
10 OĞUZHAN KOÇ
11 AYŞE NİL CEYLAN
12 MUSTAFA EFEHAN ÖZTÜRK
13 ARAS CAN
14 MEHMED ŞAMİL ŞENER
15 ŞAHİN ARAS KONYALI
16 AHMET BİRKAN GİRİŞKEN
17 ALMİNA DEMİR
18 ZEYNEP DURMUŞ
19 KAAN ŞAHİN
20 KAAN MEDİN
21 KUTAY SEMİ ŞAHİN
   
  ESENGÜL ÖZER
  1-B SINIFI ÖĞRETMENİ
   
   
BEŞİKTAŞ İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ
1-C SINIFI ÖĞRENCİ LİSTESİ
   
SIRA ADI-SOYADI
1 ÇINAR DOĞA AKGÜN
2 RÜZGAR DOĞA AKGÜN
3 SERRA DEMİR
4 ALP TAHA KESKİN
5 GİZEM AKKAYA
6 EGEMEN ALP KURU
7 MİRAÇ SİNA BAĞLAN
8 SAMETCAN DİKİCİ
9 MUHAMMED ENES TÜRK
10 SERDAR GÜNEY
11 YUSUF ÖZKAYMAK
12 YİĞİT YAZI
13 FATMA SARE YALÇIN
14 GÜLBAHAR DİNÇER
15 ZEYNEP ÖYKÜ ÇİÇEK
16 EFE TARIK TELLİ
17 CEMRE NAZ AVŞAR
18 MELİS NİLDA CAN
19 YOUSRA HABİBİ MAYAR
20 KUZEY EŞİYOK
21 TUĞÇE NİL BİLGİN
22 EMİR ABARMAK
   
  FATMA ÖZER
  1-C SINIFI ÖĞRETMENİ
   
   
BEŞİKTAŞ İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ
1-D SINIFI ÖĞRENCİ LİSTESİ
   
SIRA ADI-SOYADI
1 ALİ ÇINAR KAYIKÇI
2 DORA KAPLAN
3 ARAS BALCIOĞLU
4 ELA NUR DOĞU
5 MİNEL YAZGI ÖZCAN
6 UYGAR EYMEN ÇANAK
7 TUANA BALCI
8 AHMET EREN BASAT
9 MUHAMMED ÖMER YAŞ
10 EVRİM GÜNEŞ OZGAN
11 MUSTAFA BAŞ
12 AYLİN ERDEM 
13 AYLİN KOÇAK
14 ÇINAR KÖSE
15 EGEMEN ÖZKAYA
16 SELİM ERDEM
17 AKİF MERİÇ ÇELİK
18 FATMA NİL CAYMAZ
19 ZEYNEP BAŞTOPÇU
20 ZECHRA EKIN GIOUSOUF
21 MEHMET ALP KARA
22 MAHMUT SALİH AĞAR
   
  DİLEK ÖZLEM UÇAR
  1-D SINIFI ÖĞRETMENİ
   
   
BEŞİKTAŞ İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ
1-E SINIFI ÖĞRENCİ LİSTESİ
   
SIRA ADI-SOYADI
1 İLKER UYGUNER
2 ÖMER FARUK GÜLTEKİN
3 MEHMET FERAT SEYİDOĞLU
4 BURAK DİKİCİ
5 ALİCAN KAM
6 BEYZANUR ÇAĞLAR
7 ALPEREN ALEL
8 ELANUR HASDEMİR
9 ESMA NUR ÖZTÜRK
10 SEFA ARDA ÖZCAN
11 ECRİN ELA ÇELİK
12 ZEYNEP GÜNGÖRDÜ
13 AYÇA ECRİN AKGÜN
14 SUKEYNA DERİN
15 MERT ALİ DÖLKELEŞ
16 RÜZGAR EYMEN KANBER
17 AYBERK KAHRAMAN
18 SELÇUK MORGİL
19 ESMA EFE
20 BÜŞRA CIBIR
21 EYMEN SİREK
22 ALİ DORUK YILMAZ
23 ÖZGE MARİE PALMA
   
  HASAN KILIÇ
  1-E SINIFI ÖĞRETMENİ



Yazdır

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin



  Beğen | 2  kişi beğendi